Prodej bytu 1+1, 41m², ul. Ronkova, Praha Libeň, Ev.č.: 001533 708 000 Kč

1

Nabízíme k prodeji pěkný světlý byt 1+1 o rozloze 41m², v ulici Ronkova přímo u metra Palmovka, v prvním patře cihlového domu bez výtahu. Byt prošel rekonstrukcí, nové rozvody, nová koupelna, parkety, okna a vstupní dveře. Do bytu je vstup z pavlače, kde se nachází komora, která patří k bytu. Pavlač je situována na jih. Za vstupními dveřmi je chodba se vstupem do koupelny s WC a do kuchyně. Z kuchyně je vstup do velkého pokoje o rozloze 25 m² s okny na jih, s výhledem do zeleně.

Nabízí se i možnost koupě pozemku, vrámci samostatné nabídky, o rozloze 639 m², který leží ve vnitrobloku, v návaznosti na koupi bytu by se pak jednalo o získání spoluvlastnického podílu na vstupu k pozemku. Proto lze tuto příležitost využít na zajímavý projekt, například zřídit v bytě kancelář a na pozemku mít skladovací prostory. Tuto možnost dle dostupných informací stavební úřad povoluje. Zde je odkaz na nabídku pozemku: https://www.romanbrettschneider.cz/prodej-pozemky-pro-bydleni-praha-praha-8-prodej-stavebniho-pozemku-o-rozloze-639m2-praha-liben-153. Veškerá občanská vybavenost, obchody, lékárna, bankomat atd. V docházkové vzdálenosti slepé rameno Vltavy nebo vysočanský park. Doporučuji prohlídku

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost, obchody, lékárna, bankomat atd. V docházkové vzdálenosti slepé rameno Vltavy nebo vysočanský park. Doporučuji prohlídku.

Bc. Roman Brettschneider

Bc. Roman Brettschneider

Základní informace
KategorieByty 1+1Umístění objektuRušná část obce
LokalitaRonkova, Praha - LibeňZástavbaObchodní a obytná
OkresHlavní město PrahaEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
VlastnictvíOsobníVýtahne
Plocha užitná41 m²KomunikaceAsfaltová
Podlaží umístění1DopravaSilnice, MHD, Autobus
Stav objektuVelmi dobrýVodaDálkový vodovod
BudovaCihlováElektřina230V