Prodej slunného bytu 3+1, 72 m², ul. Fr. Hajdy, Ostrava Hrabůvka, Ev.č.: 00013prodáno

1

Máme pro Vás nabídku bytu v osobním vlastnictví 3+1, v původním stavu, který se nachází v 11NP/11NP revitalizovaného panelového domu, se skladovacími prostory a sklepem.

Prostory jsou tradičně koncipovány spojovací širokou chodbou, ze které se vchází do jednotlivých místností. Pouze jeden pokoj je průchozí. Pocit bydlení ovlivňuje velice příjemně slunce, které z jihozápadu svítí do tří místností po celý den.

Okna jsou plastová. V chodbě široké 1,36 m je dostatek místa pro instalaci vestavěných skříní a úložných prostor. Místnosti jsou v rozměrech: 18,2 m² , 18,6 m², 12,7 m² a kuchyně 8 m². S případnou úpravou příček mohou vzniknout zcela odlišné dispozice bytu, podle představ budoucího majitele.

K bytové jednotce náleží také sklep. V panelovém domě je jeden výtah, který je součástí bezbariérového přístupu. Společné prostory jsou udržovány a čisté, úklid je financován společnými prostředky. Nízké náklady na bydlení, dle předpisu vyúčtování do výše 5 000 Kč pro 4 členy domácnosti.

V okolí jsou možnosti jak pro malé tak i velké v podobě vybudovaného dětského hřiště až po procházky do Bělského lesa nebo sportovních aktivit. V místě je veškerá infrastruktura, MHD, obchodní střediska, pro pracovní příležitosti stále se rozšiřující nedaleká průmyslová zóna, na výběr je mimo jiné hned z několika škol a školek, restaurace, atd.. Vyjímečná je dostupnost do centra města Ostravy a Frýdku-Místku.

Volný k 1.6.2019.

Ať už se zajímáte o bydlení z pohledu mladé začínající rodiny nebo investora, zcela jistě jde o budoucí zhodnocení. Možná právě Vám je určena tato nabídka. :-)

Pro případné doplňující informace k této nemovitosti pište nebo rovnou volejte.

Bc. Roman Brettschneider

Bc. Roman Brettschneider

Základní informace
KategorieByty 3+1Ukazatel ENB132.5 kWh/m2 za rok
LokalitaFrantiška Hajdy, Ostrava - Hrabůvkapodle vyhláškyvyhláška 148/2007 Sb
OkresOstrava-městoVýtahano
VlastnictvíOsobníSklepano
Plocha užitná72 m²KomunikaceBetonová, Dlážděná, Asfaltová
Počet podlaží11TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Podlaží umístění11DopravaDálnice, Silnice, MHD
Stav objektuDobrýVodaDálkový vodovod
BudovaPanelováElektřina230V
Poloha objektuV blokuPlynPlynovod
Umístění objektuSídlištěOdpadVeřejná kanalizace
ZástavbaObchodní a obytnáTopeníÚstřední dálkové
En. náročnost b.C - Úsporná