Prodej stavebního pozemku, 1999 m², Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant, Ev.č.: 000031 975 000 Kč

1a

Zájemci nabízíme k prodeji slunný stavební pozemek s výhledem na Lysou horu, určený územním plánováním obce k výstavbě bydlení, který se nachází na okraji obce Frýdlant nad Ostravicí. Parcely jsou zasazeny v oblasti smíšených staveb rodinných domu a chat s velkými odstupy, zajišťující soukromí každého z majitelů. Regulovaná výsadba zeleně v okolí zvýrazňuje kultivovanost prostředí s možností rozvíjet a realizovat dál své představy. Pozemek je mírně svažitý, oplocen a přístupný po zpevněné, celoročně využívané komunikaci.

Na pozemku je připravena revidovaná přenosná elektro přípojka 230/400 V s elektroměrem, 27 m hluboký vrt pro odběr pitné vody vyhotovený před 3 lety a stavební uzamykatelná buňka o rozměrech 6m x 2,5m.

Nejbližší autobusová zastávka, obchod s potravinami a restaurace se nachází ve vzdálenosti 0,8 km. Centrum obce je vzdálen 10 min jízdy autem. Frýdlant nad Ostravicí patří mezi nejrychleji rozvíjející se obce s počtem obyvatel do 10 000. Disponuje kompletními službami, občanskou vybaveností, nespočtem domácích i nadnárodních firem poskytující pracovní místa. Samotná obec je právem nazývaná „brána Beskyd“.

Pro více informací k pozemku a domu mě neváhejte telefonicky kontaktovat a případně si sjednat schůzku spojenou s prohlídkou nemovitosti.

Bc. Roman Brettschneider

Bc. Roman Brettschneider

Základní informace
KategoriePozemky pro bydleníKomunikaceNeupravená
LokalitaFrýdlant nad Ostravicí - FrýdlantDopravaVlak, Silnice, Autobus
OkresFrýdek-MístekVodaMístní zdroj
Plocha pozemku1.999 m²Elektřina230V
ZástavbaObytná