Prodej rodinného domu 260 m², Ostrava - Mariánské hory a Hulváky., Ev.č.: 000234 750 000 Kč

1

Zprostředkujeme Vám prodej rodinného domu 4+kk, nacházející se na ulici Matrosovova, Ostrava-město, část Mariánské hory a Hulváky.

Dům je z velké části podsklepen se vstupy z haly a nádvoří. V prvním zvýšeném nadzemním podlaží se nachází vstupní chodba/veranda, hala, dva pokoje včetně kuchyňského koutu ve tvaru L, koupelna se sprchovým koutem společně s WC. Druhé nadzemní podlaží je zpřístupněno masívními širokými schody. K dispozici jsou zde další dva pokoje, koupelna a samostatné WC.

Podlahy jsou betonové – lité, konstrukce domu zděná – cihlová, střecha členitá s prvky vikýřových výklenků s eternitovou krytinou. Nedávnou postupnou rekonstrukcí prošly rozvody vody, elektřiny, odpadu a plynu. Instalace kabeláže internetu byla provedena ve všech prostorách domu. V interiéru jsou nové omítky v kombinaci se sádrokartonovými podhledy, ve velké části opatřenými vestavěnými stropními světly. Nové jsou taktéž všechny zárubně a dveře, vestavěné skříně, kuchyň, koupelny a WC. Okna jsou plastová. Nový je plynový kotel s rozšířenou kontrolou prostřednictvím regulátorů v jednotlivých pokojích.

Na základě příznivých výsledků spotřeby energie na vytápění se majitelé rozhodli nezateplovat vnější stěny domu a ponechat typovou břízolitovou omítku, která je bez známek poškození.

Součástí zastavěné plochy a nádvoří o výměře 298 m2, je zrekonstruovaný zahradní domek. Práce v rozsahu: nové vnitřní i vnější omítky včetně soklu, elektrické rozvody, odpady, voda, krytina střechy – tavný modifikovaný pás, klempířské práce včetně usazení svodu, zasazení plastových oken, byly prováděny současně s rekonstrukcí domu. Dále prostorná garáž, která taktéž prošla změnami ve stejném rozsahu. U garáže stojí dělený kotec pro psy, který byl sestaven výrobcem, specializujícím se na prostředí pro chov plemenných zvířat. Stavby spojuje nádvoří zámkové dlažby.

Celý objekt je chráněn monitorovacím kamerovým zařízením, s paměťovou smyčkou, nad kterým má majitel dokonalý přehled díky přenosu na obrazovku umístěnou v kuchyni. K dispozici je 6 kamer s detekcí pohybu v nočním režimu.

Celková plocha zastavěná, nádvoří a zahrady je 501 m2.

Doporučuji prohlídku.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Bc. Roman Brettschneider

Bc. Roman Brettschneider

Základní informace
KategorieRodinné domypodle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
LokalitaMatrosovova, Ostrava - HulvákyZařízenýČástečně
OkresOstrava-městoGarážano
Velikost4 pokojePočet garáží1
Plocha užitná260 m²Sklepano
Plocha pozemku501 m²KomunikaceDlážděná, Asfaltová
Stav objektuVelmi dobrýTelekomunikaceInternet
BudovaCihlováDopravaSilnice, MHD
Typ domuPatrovýVodaDálkový vodovod
Poloha objektuŘadovýElektřina230V
Umístění objektuKlidná část obcePlynPlynovod
ZástavbaObchodní a obytnáOdpadVeřejná kanalizace
En. náročnost b.E - NehospodárnáTopeníLokální plynové
Ukazatel ENB227 kWh/m2 za rok